Jak pokonać zwyrodnienie stawów?

Problemy ze stawami są dolegliwościami, które dotykają każdego stopniowo wraz z przybywaniem lat. Zwyrodnienie jest naturalną konsekwencją obciążania, nieprawidłowej pozycji, pracy fizycznej oraz czynników genetycznych, które wpływają na strukturę chrząstek stawowych, ich metabolizm oraz wytrzymałość. Ważna jest również dieta, która implikuje to jakie składniki potrzebne dla budowy i regeneracji chrząstki dostają się do naszego organizmu. Warto wybrać odpowiedni preparat, jak np. Piascledine, który wspomaga regenerację chrząstki i ogranicza dolegliwości związane ze stawami.

Co zawiera Piascledine?

Preparat Piascledine zawiera oleje z awokado oraz soi. Oleje te nie ulegają zmydleniu i są powszechnie stosowane w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów. Oleje działają w oparciu o pośrednie wspomaganie syntezy macierzy zewnątrzkomórkowej chrząstki oraz działanie bezpośrednie. Dodatkowo substancje zawarte w olejach ograniczają degradację składników macierzy, wpływają na strukturę chrząstki, hamując procesy jej niszczenia. Jest to preparat stosowany w powolnym leczeniu dolegliwości związanych z chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych u osób dorosłych.

Czy trzeba uważać na coś stosując preparat Piascledine?

Piascledine to bezpieczny preparat, jednak należy zachować ostrożność przy uczuleniu na składniki preparatu – w tym np. na orzechy ziemne. Preparat ma postać twardych kapsułek do stosowania doustnego. Nie ma specjalnych przeciwskazań zdrowotnych do stosowania preparatu. Należy jednak zawsze obserwować swój organizm i w razie wystąpienia niepokojących dolegliwości związanych z zażywaniem preparatu, należy go odstawić.