Jakie praliny pasują na wyjątkowe okazje?

Nie wszystkie słodycze dedykowane są najmłodszym wielbicielom słodkości. Za sprawą formy, ale także w pewnym stopniu przekazów reklamowych i marketingowych, niektóre zyskują opinię bardziej prestiżowych i eleganckich. Tak jest z Ferrero Rocher, do których przylgnęło stwierdzenie o przyjęciach u ambasadora i obraz eleganckich, wysokich i przestronnych wnętrz, wypełnionych luksusowymi dodatkami i gości w pięknych, wieczorowych kreacjach.

Dostępne wielkości i opakowania

Wrażenie bogactwa wzmacnia samo opakowanie. Czekoladki starannie zapakowane są w lekko gniecione, złote papierki. Nie są one zebrane w woreczku ani standardowym kartoniku bombonierki, ale zazwyczaj w opakowaniach plastikowych, których wielkość i kształt zależą od ilości czekoladek w środku. Najczęściej spotykane są opakowania mieszczące 16 czekoladek, po dwie na wysokość i z dwoma rządkami po 4 cukierki na długość. Dostępne są także większe opakowania, niższe lecz dłuższe i szersze, oraz podobne, stanowiące mieszankę z dwoma innymi rodzajami czekoladek.

Wykwintne praliny

Same czekoladki to umieszczony w samym środku orzech laskowy, otoczony przez rozpływające się w ustach kremowe nadzienie, z wierzchnią warstwą mlecznej czekolady i kawałków orzechów. Całość przełamuje chrupiący wafelek. Ze względu na wyrafinowaną formę, praliny Ferrero Rocher są często wybierane, by podkreślić wartość ważnych chwil. Bywają prezentami na święta, urodziny czy rocznicę. Skutecznie rozpromienią jednak także codzienne chwile, kiedy marzymy o chwili dla siebie.